2017
Verenigingsdag (09-09)
Bedrijventoernooi (16-06)
Jeugdkamp (02-06)
Laatste competitiedag en eindfeest (22-04)
D5, D4, D3, D2 (25-03)
H2, H3, H5, H1 (11-03)
H4, H6 (10-03)
D3, D2, D1 en spikeys Simone en Medina (04-03)
MA, MB, D5, H2, D2, H5, D1 (11-02)
JB, MC, JA, D4, D3, H3, H1 (04-02)
MB, H2, D5, D3, D4, D2 (28-01)
JA, MC, H3, H5, H1 en Spikey Sem Methorst (21-01)
NOJK voorronde (MA, JA) (07-01)
Oefenwedstrijd JA - AVC87 Heren 1 (03-01)

2016
Thuiswedstrijden (MC, H2, H3, H5, H1) (17-12)
CMV Clinic dames 1 (26-11)
CMV Toernooi (06-11)
Halloween (28-10)
Thuiswedstrijden (MB, H2, D5, D4) (08-10)
Thuiswedstrijden (H2, JC, H3, H1) (01-10)
Thuiswedstrijden (D2, D3, D1 en Spikey Esmee) (24-09)
Verenigingsdag (10-09)
Jeugdkamp (27-05)
Bedrijventoernooi (27-05)
Eindtoernooi Regiotraining (24-04)
Kampioensfeestje Heren 4 (23-04)
Eindfeest (23-04)
Dames 1 met Spikey India Peeters (16-04)
Spelverdeler Clinic met Yannick van Harskamp en Matt van Wezel (11-04)
Thuiswedstrijden (D2, MA, D3, JC) (09-04)
Huldiging Meisjes A (09-04)
Thuiswedstrijden (MC, D5, H4, D4, H1) (02-04)
Thuiswedstrijden (Ma, JA, H4, H3, H5, H1 en Spikey Kevin) (27-02)
Thuiswedstrijden (H2, H6) (26-02)

2015
Palmtoernooi (20-12)
Thuiswedstrijden (MA, MB, D3, D2, D1 en Spikey Lotte) (12-12)
Thuiswedstrijden (D7) (30-11)
Thuiswedstrijden (JC1, JC2, JA, H3, H4, H1) (28-11)
CMV toernooi (21-11)
Veld 3 Quiz Carnavalseditie (13-11)
Thuiswedstrijden (H4, H3, H1) (07-11)
Thuiswedstrijden (H2) (06-11)
Halloween (30-10)
Thuiswedstrijden (JA, H4, H3, H5, H1 en Spikey Eltaf) (17-10)
Thuiswedstrijden (MA, D5, D4, D3, D2, D1) (10-10)
Thuiswedstrijden (Minis, GC1, GC2, JA, H4, H3, H5, H1) (03-10)
Thuiswedstrijden (H2) (25-09)
Verenigingsdag (05-09)
Beachevent Roosendaal West-Brabant Cup (29-08)
Beachevent Roosendaal Hoofdtoernooi (29-08)
Beachevent Roosendaal Scholentoernooi (28-08)
Beachevent Roosendaal Bedrijventoernooi (28-08)
Beachvolleybal Bergen op Zoom (13-06)
Bedrijventoernooi (05-06)
Jeugdkamp (29-05)
Bedrijventoernooi (29-05)
Beachvolleybal Oud-Gastel (16-05)
Eindtoernooi regiotraining nevobo zuid (26-04)
Spelletjesmiddag (18-04)
Meisjes A2 kampioen (18-04)
Laatste thuiswedstrijden (MB, JA, JC, D3, D4, D1) (18-04)
Jaarprijzen (18-04)
Dames 1 glijdt het seizoen uit (18-04)
Thuiswedstrijden en Spikey Sjoerd Seegers (MA2, JA, H5, JB, H3, H4, H1) (21-03)
Thuiswedstrijden (ORV D2) (09-02)
Carnavalstoernooi (08-02)
Thuiswedstrijden (JC, JA, JB, H5) (31-01)
Thuiswedstrijden (D2, D1) (24-01)
Spikey Sara Commissaris (24-01)

2014
Thuiswedstrijden (MA2) (20-12)
Thuiswedstrijden (JA wacht tevergeefs op tegenstander en MA1) (13-12)
Veld3 3 Quiz (21-11)
Thuiswedstrijden (H3, H4, H1) (15-11)
Thuiswedstrijden (MA1, D5) (08-11)
Thuiswedstrijden (MB, MA1, D3, D4, D2, D1) (25-10)
Thuiswedstrijden (H5, JC, H4, H1) (11-10)
Thuiswedstrijden (H4) (03-10)
Thuiswedstrijden (ORVD1) (29-09)
Thuiswedstrijden (JC, JB, JA, H5, D3, D1) (27-09)
Beveka Sales vijfkamp (06-09)
Beachevent Roosendaal (23-08)
Jeugdkamp (23-05)
Bedrijventoernooi 2e avond (23-05)
Bedrijventoernooi 1e avond (16-05)
Laatste thuiswedstrijden (12-04)
Jaarprijzen (12-04)
Thuiswedstrijden (MB1, D3, H3) (05-04)
Thuiswedstrijden (MA2, JA, H4, D4) (29-03)
Thuiswedstrijden (JA, MA1, JB, H4) (22-03)
Japanse avond (15-03)
Carnavalstoernooi (23-02)
Thuiswedstrijden (H1) (15-02)
Thuiswedstrijden (HORV, H2) (24-01)
Thuiswedstrijden (D1) (18-01)
Huldiging meisjes A (18-01)

2013
Palmtoernooi (22-12)
Thuiswedstrijden (MC, JB, D4, D2, H4, D1) (14-12)
Smurvenblauw (14-12)
Zwarte Pieten training (04-12)
Thuiswedstrijden (JA, JB, MC, D4, H4, MB) (30-11)
Op verzoek van Heren 4 - De Beer (30-11)
Thuiswedstrijden (D4, D2, D1 en Spickey Meike) (17-11)
Thuiswedstrijden (H2, HORV1) (08-11)
Thuiswedstrijden (D2) (02-11)
Thuiswedstrijden (DORV2) (28-10)
Thuiswedstrijden (JA, MB, H3, MA2, D3, H4, H1) (26-10)
Gezinstoernooi (06-10)
Thuiswedstrijden (JA, H3, MA2, D3, H4, H1) (05-10)
Mike Smash op het Roosendaals Treffen (29-09)
Thuiswedstrijden (MC, JB, MA1, D4, D2, D1) (28-09)
Thuiswedstrijden (JA, MB, MA1, MA2, D3, H1) (21-09)
Onze senioren tijdens het Beachevent (17-08)
Onze jeugd tijdens het Beachevent (16-08)
MIGA Cup 2013 (15-06)
Bedrijventoernooi (07-06)
Jeugdkamp (31-05)
Bedrijventoernooi (24-05)
Uitreiking jaarprijzen (20-04)
Thuiswedstrijden (D4, H2, H1) (20-04)
Eindfeest (20-04)
Afscheidswedstrijd Henriette van de Koedijk (13-04)
Thuiswedstrijden (H5, D2) (23-03)
Spikey Isa Romeijn en Dames 1 (23-03)
Thuiswedstrijden (MB1, JC, JB, D3, D4) (16-03)
Huldiging minis (09-03)
Carnavalstoernooi (03-02)
Thuiswedstrijden (MA2, MB1, JA, JB, H3, H1) (26-01)

2012
Palmtoernooi (23-12)
Thuiswedstrijden (MA2, JC, D4, H2) (15-12)
Huldiging jongens C (15-12)
Heren 1 en spikey Rik Mertens (15-12)
Spaanse avond (08-12)
Thuiswedstrijden (MAT, JC, MA2, H3) (01-12)
Bekerwedstrijden (D2, JB) (24-11)
Thuiswedstrijden (H1) (10-11)
Thuiswedstrijden (H1) (27-10)
Bekerwedstrijden (JB, MC, D2) (20-10)
Basisscholen toernooi (16-10)
Thuiswedstrijden (MBT, MC, JC, D3, D1) (13-10)
Thuiswedstrijden (H4) (11-10)
Minis competitie (07-10)
Thuiswedstrijden (JA, H3, D4, H1) (06-10)
Mini-Maxi Toernooi (30-09)
Thuiswedtrijden (MB2, MBT, MAT, JB, JA, D3, H5) (22-09)
Driekamp (H1) (09-09)
Driekamp (D1, D2) (08-09)
Onze Mikro spelers tijdens het Beachevent (17-08)
Bedrijventoernooi (08-06)
Bedrijventoernooi (01-06)
Oefenwedstrijd Dames 1 - Nationale Militaire Equipe (30-05)
Jeugdkamp (27-05)
Barbeque, Jaarprijzen en Veiling (19-05)
Gezinstoernooi (12-05)
Thuiswedstrijden (H1) (21-04)
Kampioenswedstrijd en huldiging Jongens C1 (21-04)
Spikey Michelle Duijzer (14-04)
Kampioenswedstrijd Heren 5 (07-04)
Thuiswedstrijden (D1, H1) (31-03)
Thuiswedstrijden (D4, H3, ZIT, H2) (24-03)
Thuiswedstrijden (MB3, MBT, MAT, JA, D3, D2, D1) (18-03)
Thuiswedstrijden (JC2, MA2) (10-03)
Beker Jeugd JC Halve Finale Z-W (25-02)
Thuiswedstrijden (MC1, MBT, JC1) (05-02)
Thuiswedstrijden (H3, H2, D4, ZIT, H1) (28-01)
Spikey Dennis van der Harst (28-01)
Thuiswedstrijden (D3, H6) (21-01)
Thuiswedstrijden en huldiging jongens C1 (14-01)
Training en clinic door Matt van Wezel (08-01)

2011
Oefenwedstrijd Nationaal damesteam zitvolleybal Engeland (19-06)
Safari Jeugdkamp (11-06)
Gezinstoernooi (29-05)
Bedrijventoernooi (27-05)
Huldiging Meisjes A-Top (25-05)
Bedrijventoernooi (13-05)
Stoere Sil toernooi (23-04)
Competitie (MC4, JB, MC3, MCT, MAT, JA, D1) (16-04)
Competitie (H3, ZIT, H1) (09-04)
Competitie (JB, MC2, MC3, JC) (02-04)
Heren 1 en spikey Tim Nieuwkamer (19-03)
Competitie (MC2, MC4, JB, H2, D4) (19-03)
Thuiswedstrijden (DR2) (28-02)
Carnavalstoernooi (27-02)
Thuiswedstrijden (JB, H2) (05-02)
Thuiswedstrijden (D1) (29-01)
Thuiswedstrijden (JC, JB, H1) (22-01)
Thuiswedstrijden (JA, JC, MC4, MCT, MBT, MAT) (15-01)
Thuiswedstrijden (D1) (13-01)

2010
Zwarte Pieten training (01-12)
Thuiswedstrijden (MBT, MBT, ZIT, MB2) (13-11)
Thuiswedstrijden (MC2, MC3, D1) (06-11)
Thuiswedstrijden (H4) (04-11)
Thuiswedstrijden (JC, JA, ZIT, MB2, H1) (30-10)
Halloween (29-10)
Thuiswedstrijden (H6, H3) (23-10)
Thuiswedstrijden (D2, D3, H3, MB2, MBT, MAT) (16-10)
Vrijwilligersavond (15-10)
Thuiswedstrijden (JB, JA, D4) (09-10)
Thuiswedstrijden (MC, MCT, D1) (02-10)
Thuiswedstrijden (JC, H1) (25-09)
Thuiswedstrijden (H5) (24-09)
Thuiswedstrijden (H2) (18-09)
Beachvolleybal Roosendaal (03-07)
Beachvolleybal Etten-Leur (26-06)
Bedrijventoernooi teams (04-06)
Bedrijventoernooi (serie 2) (04-06)
Bedrijventoernooi (serie 1) (04-06)
Thuiswedstrijden (30-01)